Fólia hegesztők 2019-09-30T09:22:45+00:00

FÓLIA HEGESZTŐK

Ezen az oldalon megtalálod a pozíció részleteit és
azt, hogy miért érdemes csatlakoznod hozzánk!

TOVÁBB
Biztosítékok

Ezen az oldalon megtalálod a pozíció részleteit és azt, hogy miért érdemes csatlakoznod hozzánk!

TOVÁBB

A munkáról:

»  Azonnali munkakezdés
»  Hosszútávú, folyamatos, egész éves munka

Feladatok:

»  Sóderkitermelőhelyek fóliázása

Elvárások:

» Fólia hegesztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

» Ausztria

Előnyök:

» Saját gépjármű
» Német nyelvtudás
» Külföldi munkatapasztala

Juttatás:

» Szállás, kiutazás, munkába járás, szerszám, munkaruha költségét viseli a vállalat.
» Magyar bejelentés HUF és EUR ellátmány a kiküldetésre.
» Kiemelt bérezés! Minimum nettó havi 2.100,- EUR (órabér: 13,- EUR)
» Stabil munkakörnyezet!

Dolgozz velünk Te is!

Hívd Kemendy-Vér Tímeát, a +36 30 261 5169 telefonszámon, vagy
add le jelentkezésedet és önéletrajzodat ezen az űrlapon keresztül!
Garantáltan visszajelzünk!