korrózióvédő festők

Ezen az oldalon megtalálod a pozíció részleteit és
azt, hogy miért érdemes csatlakoznod hozzánk!

TOVÁBB
Biztosítékok

korrózióvédő festók

Ezen az oldalon megtalálod a pozíció részleteit és azt, hogy miért érdemes csatlakoznod hozzánk!

TOVÁBB

Feladatok:

» Németországi munkáinkra azonnali belépéssel felveszünk ipari festésben, korrózióvédelmi festésben és/vagy tűzvédelmi szigetelésben gyakorlott szakembereket.

Elvárások:

» Elsősorban festő, fényező, szakmabeliek jelentkezését várjuk, de festésben szerzett igazolható gyakorlattal rendelkező szakemberek jelentkezését várjuk.
» Fényező, lakatos, kőműves, asztalos, burkoló alapképzettségű szakemberek jelentkezését is várjuk.

Előnyök:

» Saját gépjármű
» Német nyelvtudás
» Külföldi munkatapasztalat
» Homokszórási gyakorlat
» CHARTEK (kétkomponensű tűzvédelmi) anyag tapasztalat
» Glettelésben jártasság

Juttatás:

» Szállás, kiutazás, munkába járás, szerszám, munkaruha költségét viseli a vállalat.
» Magyar bejelentés HUF és EUR ellátmány a kiküldetésre.
» Kiemelt bérezés! Nettó havi 2.000,- – 3.140,- EUR
» Stabil munkakörnyezet!

Dolgozz velünk Te is!

Add le jelentkezésedet és önéletrajzodat ezen az űrlapon keresztül!
Garantáltan visszajelzünk!